Vážení návštevníci,

vitajte na stránke Adria online. Pre tých, ktorí nás ešte nepoznajú a nemali možnosť s nami cestovať a vidieť krásy Jadranského mora, ale aj pre našich stálych klientov, ktorí sa k nám opakovane vracajú, ponúkame naše služby v oblasti cestovania. Všetky zájazdy, ktoré ponúkame máme z prvej ruky. Sme permanentne v spojení s najväčšími chorvátskými touroperátormi, lokálnymi cestovnými kanceláriami, či hotelovými spoločnosťami. Neustále sledujeme AKCIE tipu FIRST a LAST minute a denne aktualizujeme ceny a dostupnosť ponúkaných objektov. Chorvátsky jazyk je náš materiský jazyk, ale samozrejme ovládame aj slovensky jazyk, keďže tu žijeme už desiatky rokov. Sme národnostne zmiešaný kolektív a sme tím profesionálov v cestovnom ruchu s 10 až 15 ročnými skúsenosťami. Za uplynulé roky „cez naše ruky“ prešli tisíce a tisíce klientov. Špecializujeme sa na oblasť Jadranského mora, teda: Chorvátsko, Slovinsko, Bosna a Hercegovina, Čierna Hora a Albánsko.

Všetky naše zájazdy sú výlučne s individuálnou dopravou

S nami ušetríte čas – nemusíte chodiť do cestovných kancelárií, aby ste si vybrali. Všetky zájazdy si môžete vzájomne porovnať na jedinom mieste, počas chvíľky a vybrať si dovolenku presne podľa Vašich predstáv. Naša web stránka: www.jadrantravel.sk sa neustále doplňuje a rozširuje.

Prečo internetová cestovná agentúra?

Z doterajšie praxe a skúseností, ktoré sme nadobudli dobre vieme, koľko stojí tlač katalógov, prezentácie produktu, výstavy, infocesty, ako aj náklady na prevádzku vlastnej predajnej siete na lukratívnych miestach. Výsledkom týchto faktorov je vyššia konečná cena zájazdu pre klienta. Chceme Vám ukázať, že dobrá dovolenka môže stáť aj menej ako si myslíte. Porovnajte naše ceny s cenami klasických cestovných kancelárií a uvidíte rozdiel. Rozdiel nájdete len v cene, nie v kvalite a rozsahu ponúkaných služieb.

Nebavia Vás preplnené dialnice?

Na dovolenku môžete cestovať aj v iných termínoch ako len „klasické soboty“. Tým sa aspoň trošku vyhnete plným cestám a náporu v príchodový a odchodový deň. Čím skôr si vyberiete dovolenku, tým širší výber termínov máte.

Sme tam, kde sa niečo deje…

Navštívite s nami atraktívne miesta cestovného ruchu počas konania miestnych slávností, výstav a festivalov…Spoznajte zaujímavé miestne zvyky, tradície, kultúru a nudiť sa určite nebudete! Snažíme sa Vám prinášať stále niečo nové, aby ste mali čo najviac možností spoznávať nespoznané, známe a neznáme miesta. Zájazdy priebežne pridávame a pripravujeme.

Výhodné akcie…

Počas celého roka Vám ponúkame výrazné zľavy, aby ste mali možnosť cestovať za čo najpriateľnejšie ceny.

Naši priatelia Chorváti by okrem starého zmámeho sloganu: „Kde je slovenské more? – Predsa na Jadrane!“ ešte pridali: „Všade dobre, na Jadrane najlepšie!“ No a my k tomu pridávame: „Jadran je najbezpečnejšia a najbližšia destinácia s teplým morom, kde Vás pohostia nie ako hosťa ale ako priateľa.“

Do videnia na Jadrane priatelia a dobro nám došli!!!

Drago Stojakovič
konateľ JADRAN travel.SK s.r.o.