Vážení návštevníci,

vitajte na stránkach cestovnej kancelárie JADRAN travel. Pre tých, ktorí nás ešte nepoznajú a nemali možnosť s nami cestovať a vidieť krásy Jadranského mora, ale aj pre našich stálych klientov, ktorí sa nám opakovane vracaju ponúkame naše služby v oblasti cestovania. Všetky zájazdy ktoré ponúkame máme z prvej ruky. Sme permanentne v spojení s najväčšími chorvátskými touroperátormi, lokálnymi cestovnými kanceláriami či hotelovými spoločnosťami. Neustále sledujeme AKCIE tipu FIRST a LAST minute a denne aktualizujeme ceny a dostupnosť ponúkaných objektov. Chorvátsky jazyk je náš materiský jazyk. Ale samozrejme ovládame aj slovensky jazyk. Veď tu žijeme už desiatky rokov. Sme národnostne zmiešaný kolektív a sme tím profesionálov v cestovnom ruchu s 10 až 15 ročnými skúsenosťami. Za uplynulé roky „cez naše ruky“ prešli tisíce a tisíce klientov. Špecializujeme sa na oblasť Jadranskeho mora, teda: Chorvátsko, Slovinsko, Bosna a Hercegovina, Čierna Hora a Albánsko.

Všetky naše zájazdy sú výlučne s individuálnou dopravou

S nami ušetríte čas – nemusíte chodiť do cestovných kancelárií, aby ste si vybrali. Všetky zájazdy si môžete vzájomne porovnať na jedinom mieste, počas chvíľky a vybrať si dovolenku presne podľa Vašich predstáv. Naša web stranka: www.jadrantravel.sk sa neustále doplňuje a rozširuje.

Prečo internetova CK?

Z doterajšie praxe a skúsenosti ktoré sme nadobudli dobre vieme, koľko stojí tlač katalógov, prezentácie produktu, výstavy, infocesty ako aj náklady na prevádzku vlastnej predajnej siete na lukratívných miestach. Výsledkom toho je vyššia cena zájazdu pre klienta. Chceme Vám ukázať, že dobrá dovolenka može stát aj menej ako si myslite. Porovnajte naše ceny a uvidite rozdiel. Rozdiel nájdete len v cene, nie v kvalite a rozsahu ponúkaných služieb.

Nebavia Vás preplnene dialnice?

Na dovolenku môžete cestovať aj v iných termínoch ako len „klasické soboty“. Tým sa aspoň trošku vyhnete plným cestám a náporu v príchodový a odchodový deň. Čím skôr si vyberiete dovolenku, tým širší výber termínov máte.

Sme tam, kde sa niečo deje…

Navštívite s nami atraktívne miesta cestovného ruchu počas konania miestnych slávností, výstav a festivalov…Spoznajte zaujímavé miestne zvyky, tradície, kultúru a nudiť sa určite nebudete! Snažíme sa Vám prinášať stále niečo nové, aby ste mali čo najviac možností spoznávať nespoznané, známe a neznáme miesta, zájazdy priebežne pridávame a pripravujeme.

Výhodné akcie…

Počas celého roka Vám ponúkame výrazné zľavy, aby ste mali možnosť cestovať za čo najpriateľnejšie ceny.

Naši priatelia Chorváti by okrem starého zmámeho sloganu: Kde je Slovenské more? – Predsa na Jadrane! ešte pridali: Všade dobre, na Jadrane najlepšie! No a my k tomu pridávame: Jadran je najbezpečnejšia a najbližšia destinácia s teplým morom, kde Vás pohostia nie ako hosťa ale ako priateľa.

Do videnia na Jadrane priatelia, a dobro nám došli!!!

Drago Stojakovič
konateľ JADRAN travel.SK s.r.o.