Ako rezervovať

  1. Výber služby (ubytovacieho zariadenia a termínu)

Vyberte si z ponuky ubytovanie, ktoré si želáte rezervovať. Keď nájdete vyhovujúce ubytovanie kliknite na „Rezervujte“.

K dispozícii máte širokú ponuku ubytovacích kapacít, z ktorej by ste si mali dokázať vybrať takú, ktorá sa najviac približuje Vašim požiadavkám. V ponuke môžete jednoducho „listovať“, ale aby ste sa skôr prepracovali k želanému výsledku, bude lepšie ak využijete ponúkané filtre, pomocou ktorých sa rýchlejšie priblížite k vytúženej dovolenke.

Oboznámte sa s podrobnosťami o vybratom ubytovaní, overte si, či je zariadenie vo Vami vybranom termíne voľné (kliknite na kalendár v okienku „Dátum príchodu“ – zobrazí sa Vám prehľadný kalendár, v ktorom zelená farba signalizuje možnosť rezervovania a červená farba signalizuje obsadenosť zariadenia v danom termíne). Zvoľte dátum príchodu a odchodu a zadajte počet účastníkov pobytu podľa vekových kategórií. Po zadaní uvedených údajov sa Vám zobrazí celková cena pobytu za všetkých účastníkov spolu.

Ak ste sa definitívne rozhodli, kliknite na „Rezervujte“ / „Rezervujte teraz“.

Pozn.: v prípade, že si chcete rezervovať viac apartmánov, pre každý je nutné vykonať samostatnú rezerváciu.

  1. Detaily rezervácie

V ďalšom kroku je potrebné spresniť údaje o objednávateľovi a účastníkoch pobytu. Po vyplnení požadovaných údajov kliknite na „Potvrďte svoju rezerváciu“. Ak sa počas rezervovania nevyskytol žiadny problém, budete informovaní o odoslaní Vašej žiadosti.

 

  1. Potvrdenie rezervácie

V čo najkratšom čase Vám e-mailom bude potvrdená rezervácia a oznámené informácie o platbe.

Pri objektoch, ktoré sú označené „Rezervujte teraz“, je garantovaná dostupnosť okrem zriedkavých prípadov, keď potrebujeme potvrdenie vlastníka.

Pri objektoch, ktoré nie sú označené „Rezervujte teraz“, Vám v lehote do 36 hodín (cez víkendy a sviatky 60 hodín) pošleme e-mail ohľadne dostupnosti.

 

  1. Spôsob platby

Svoju rezerváciu potvrdíte zaplatením zálohy podľa inštrukcií v e-maili. V prípade, že záloha nebude zaplatená v požadovanom termíne, rezervácia bude zrušená, o čom budete informovaní e-mailom.

Po obdŕžaní celkovej sumy rezervácie Vám pošleme voucher (poukaz na ubytovanie) ako potvrdenie o celkovej zaplatenej sume za ubytovanie a pobytovú taxu.

Platba za pobyt závisí od typu ubytovania, ktoré ste si vybrali. Výšku zálohy a zvyšnej sumy ste povinní zaplatiť bankovým prevodom podľa kalkulácie, ktorú dostanete od nás po potvrdení rezervácie. Modely platby sa rozlišujú podľa druhu služby/rezervácie:

Súkromné ubytovanie

 Apartmány

100% ceny služieb ubytovania po potvrdení objednávky ak je do dátumu rezervácie menej ako 45 dní alebo je suma rezervácie nižšia ako 150,00 EUR

50% ceny služieb ubytovania po potvrdení objednávky

50% ceny služieb ubytovania minimálne 35 dní pred nástupom na ubytovanie

Vily

100% ceny služieb ubytovania po potvrdení objednávky (povinné, ak je do dátumu pobytu menej ako 60 dní)

50% ceny služieb ubytovania po potvrdení objednávky

50% ceny služieb ubytovania minimálne 60 dní pred nástupom na ubytovanie

Poznámka: uvedené spôsoby platby nemusia platiť pre všetky ubytovacie jednotky, možné spôsoby platby sú uvedené pri potvrdení rezervácie ubytovania.

Potvrdenia o platbe

 Po zaplatení zálohy dostanete potvrdenie o zaplatení a podrobné informácie o Vašej rezervácii.

Po zaplatení 100% sumy alebo zostatku sumy dostanete voucher (poukaz na ubytovanie) so špecifikáciou platby a nasledovnými údajmi:

Meno, adresu a číslo telefónu poskytovateľa služieb (právnickej alebo fyzickej osoby)

Adresu objektu (apartmánu, vily)

Meno a adresu objednávateľa rezervácie

Počet osôb (prípadne mená hostí), ktorí budú využívať služby uvedené v rezervácii

Opis zaplatenej služby, termín / dátum pobytu

Poznámku o pobytových poplatkoch